6.B – Setkání s rodiči

Výlet 11. a 12. června 2015: Permonium a Templštýn

Na čtvrteční odpoledne 18. června jsme pozvali naše rodiče na setkání, na kterém jsme jim chtěli povykládat o našem školním výletě a ukázat jim fotky z výletu. Taky jsme si pro ně (i pro sebe) připravili malé občerstvení a různé aktivity – talent show (kdo chtěl, vytáhl si na lístku úkol, a „odborná porota“ jeho výkon vyhodnotila) nebo poznávání různých chutí.

Trochu nás mrzelo, že na setkání přišly pouze dvě maminky a ostatní rodiče se omluvili, ale chápeme to… Řekli jsme si ale, že si to odpoledne užijeme a tak se taky stalo.

VI. B

A co my na to?

An. R.: Byla to sranda, s rodiči jsme si prohlédli fotky z výletu, mezitím jsme chystali talent show – samozřejmě i pro ně.

1. M.: Nebylo to jen tak, hráli jsme hry, ochutnávali a poznávali jsme koření. I maminky vyprávěly zážitky ze svých výletů.
  2. Č.: Bylo to super!
  3. P.: Stačili jsme si i bez elektřiny.

Mi. N.: Bylo to dobrý, plnili jsme různé úkoly, promítali jsme si fotky z výletu, něco jsme snědli, zapili to džusem
a minerálkou, dokonce přišly i dvě maminky.

Ma. N.: Moc se mi to líbilo, byla to legrace. Snědli jsme víc sladkostí než hosté a společné dvě a půl hodiny utekly
jako voda.

1. R.: Bylo to výborné – pití, jídlo a ty čokoládičky byly vynikající.

A co já na to?

1. S.: Z mého pohledu to byl bezva výlet. Byli jste (vy, zúčastnění – 15 dětí VI. B) fajn.
    Ráda bych poděkovala i paní učitelce Magdě Jachnické. A snad příští rok to bude podobné.

B.Stránská
třídní učitelka