Aktuality přípravná třída

AKCE, KTERÉ NÁS ČEKAJÍ:
13. 5. – Třídní focení
14. 5. – Koncert na zahradě MŠ
15. 5. – Divadelní představení “Červená Karkulka” v režii 2. ročníků (9:00)
16. 5.  – Záchranná stanice
17. 5. – Cesta Ořechovem podle mapy
29. 5. – Školní výlet do Dinoparku Vyškov
11. 6. – Exkurze 22. základna vrtulníkového letectva ve Vícenicích
18.6 – Pasování děti z přípravné a mateřské školy na prvňáčky a následná třídní schůzka pro rodiče.
21. 6. – Roztančena škola

Dne 11.6.2019 máme objednanou exkurzi 22.základna vrtulníkové letectva ve Vícenicích u Náměště u Oslavan.
Odjezd autobusu je 7.30 hod. od Základní školy Ořechov.

——————-

Domácí úkol do 14. 1.:
Do 14.1.2019 vytvořit mapu cesty z domova do školy. Zakreslení hlavních budov (škola, lékárna, zastávka,…) a křižovatky, které po cestě míjíte. Do konce měsíce uskutečníme výpravy podle zhotovených map.

——————-

POMŮCKY PRO DĚTI

1) batůžek na svačinu, ubrousek pod svačinu

2) pouzdro (do pouzdra nůžky, tužka – č. 1 a 2, pastelky – nejlépe trojhranné, guma)