Basketbalový turnaj

Ve středu 3.dubna 2019 se v tělocvičně ZŠ Sadová uskutečnil tradiční turnaj v basketbalu.

V soutěži, kde mohou startovat dívčí, chlapecké i smíšené týmy, naši školu reprezentovalo družstvo starších žáků a družstvo složené z mladších a starších žákyň (v turnaji jediné čistě dívčí).

Turnaj hraný systémem každý s každým na 2x15min. přinesl zápasy výborné úrovně a důkladně prověřil fyzické síly všech účastníků. Vyprávět o tom mohou naši žáci, kteří téměř všechny zápasy odehráli pouze v šesti hráčích. To se projevilo zejména ve finálovém zápase, kdy podlehli soupeři z Rosic o 2 koše a obsadili tak celkové 2. místo.

Ještě dramatičtější průběh měl zápas o bronz, v němž naše dívky až v prodloužení zvítězily nad ZŠ Želešice, Sadová košem T. Procházkové a zopakovaly tak loňské umístění.

Naši školu reprezentovali : Martin Přikryl, Matyáš Klubal, David Suchánek, Roman Šmíd, Jan Cimrman, Filip Jirků, Jakub Vaněček, Tereza Procházková, Eliška Janková, Kristýna Pařilová, Michaela Sedláková, Nikol Sedláková, Adéla Svobodová, Monika Trenzová, Tereza Smejkalová, Viktorie Fialová  a Natálie Pfefferová.

PhDr. Vojtěch Sojka