Úžasné planety
Šesťáci se na hvězdárně v programu Úžasné planety vydali na cestu současnou i minulou Sluneční soustavou a odhalili některá planetární „nej“. Samozřejmě jsme se nezapomněli podívat také na aktuální hvězdnou oblohu.

Srdce na dlani
Osmáci se podívali na program Srdce na dlani, kde si zopakovali své teoretické znalosti o srdci a potom si poslechli stetoskopem své srdce a vepřové srdce dokonce prozkoumali i zevnitř.

Den přírodních věd v ZOO Brno
Konečně k nám doputovaly odměny ze ZOO, které si vybojovala naše dvě družstva.

Po roce se opět naše tříčlenná družstva utkala v ZOO s ostatními školami. Letošní ročník měl název Vcukuletu. Dozvěděli jsme se, jaké formy letu využívají živočichové a také o tom, že i rostliny se mohou hýbat.
Naše starší družstvo ( Filip Maša, Ema Pražanová a Hana Rohovská) se v konkurenci 76 týmů umístilo na krásném třetím místě.
Mladší žáci (Barbora Benáčková, David Kratochvíl a Jáchym Kafrda) se rovněž umístili na třetím místě. Moooooc gratulujeme 🙂 .