logo
Základní škola a Mateřská škola Ořechov
Základní škola a Mateřská škola Ořechov

Fotogalerie 7.A

Betlém

Vánoční jarmark

Na tradiční předvánoční akci náš stánek nemohl chybět. Brzy jsme měli téměř vyprodáno.

Halloween

Ač jsme Halloween neslavili 31. října, užili jsme si ho s veškerou parádou. Vyzkoušeli jsme „apple bobbing“ (lovení jablek z nádoby s vodou bez pomoci rukou), zahráli si mnoho dalších her, zatančili si, pobavili se, ochutnali spoustu dobrot (za ty patří veliké poděkování maminkám) a hlavně – byli jsme spolu jako jeden tým.

Návštěva Zoo Brno

Dne 19. října jsme se společně vydali do brněnské zoologické zahrady  (vstup volný, jízdné snížené, nálada výbornáJ). Počasí bylo přímo ukázkové a my si vychutnávali babí léto, které se líbilo i zvířatům. Ta před námi přímo pózovala. Domů jsme si tak přivezli nejen suvenýry, ale i spoustu krásných fotek lvích mláďat, medvědů, surikat či psounů. Tečkou za vydařeným výletem pak byl stánek s maďarskými specialitami . . .