logo
Základní škola a Mateřská škola Ořechov
Základní škola a Mateřská škola Ořechov

Halloweenská soutěž – výsledky, vítězové

Vítězové soutěže o nejlepší halloweenskou masku

Žákovský parlament zvolil na svém pondělním zasedání 6 nejlepších masek z celé školy. Zvolit ty nejzdařilejší masky z prvního stupně nebylo díky vysokému počtu účastníků jednoduché. Z druhého stupně se do soutěže přihlásili jen 4 účastníci, i když deváťáci během halloweenské noci prokázali, že jim fantazie a kreativita rozhodně nechybí.  Ceny si vítězové převezmou v úterý 13. 11. o velké přestávce u sborovny.

Halloweenská soutěž

Zde si můžete prohlédnout účastníky soutěže o nejlepší halloweenskou masku. Na svém dalším zasedání dne 12. 11. 2018 žákovský parlament zvolí 3 nejzdařilejší masky z obou stupňů naší školy a již následující den, tedy v úterý 13. 11.,  o velké přestávce předsednictvo parlamentu slavnostně předá ceny vítězům. Za hojnou účast v soutěži děkujeme obzvláště žákům prvního stupně.

Žákovský parlament

Halloweenská noc

Halloween je tradičním svátkem v anglicky mluvících zemích. Jelikož se žáci na naší škole seznamují se zvyklostmi a tradicemi, které se udržují v těchto zemích, nemohli jsme Halloween vynechat. V maskách tak v období Halloweenu vyráželi do školy nejen děti, ale i někteří z učitelů. Žáci devátých ročníků si pod vedením paní učitelky Smejkalové přichystali pro své spolužáky ze třetích tříd „Halloweenskou noc“. A že se na třeťáky připravili opravdu důkladně, uvidíte na  fotografiích.