Kočičky

Učitelky: Bc. Dana Procházková, Zlata Doubková

Milí rodiče a naše Kočičky,

paní učitelka Zlatka pro Vás a vaše děti připravila na Pinterestu (cz.pinterest.com/zlatadoubkov/velikonoce/) spoustu krásných tvoření na téma Velikonoce :-)

Všem dětem i Vám posíláme pozdravy a přejeme pevné zdraví.

Danka a Zlatka

Dobrý den milí rodiče a děti,

chtěly bychom vám popřát mnoho sil ke zvládnutí této nepříjemné situace a pro vyplnění volných chvil, jsme pro vás připravily několik pracovních listů k tématu, které bychom měli ve školce tento týden. Vše je dobrovolné a záleží jen na Vás, jestli využijete naší nabídky, jako inspirace. Posíláme také písničku, kterou určitě znáte J. Také můžete dětem pustit pohádku Ošklivé káčátko (www.youtube.com), ve které se některá domácí zvířátka skrývají.

Týdenní téma: Hospodářská zvířata (prase, kráva, koza, ovce, husa, kačena, slepice) – správné pojmenování (samec-samice-mládě), kde žijí, kdo je farmář , proč se chovají – užitek (pro maso, mléko, peří…).

Mějte se krásně a posíláme pozdravy všem našim Kočičkám. A dětem, které onemocněly neštovicemi, přejeme brzké uzdravení.

Vaše paní učitelky Danka a Zlatka

Informace o zavření školky

Na základě doporučení krizového štábu ORP Šlapanice bude MŠ Ořechov od 17. 3. 2020 do odvolání uzavřena.

Z důvodu uzavření MŠ od 17.3.2020 se do odvolání nebude konat kroužek anglického jazyka. Děkujeme za pochopení.

Z důvodu uzavření MŠ a vyhlášení karantény pro ČR se nebudou konat hovorové hodiny ve třídě Kočiček. Bližší informace očekávejte na stránkách třídy Kočiček v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.

Seznam věcí do MŠ:

BEZ PODPISU:
Toaletní papír  4ks
Ubrousky 1x
Kapesníčky 2bal po 1Oks
Kapesníčky 1bal v krabičce
Vlhčené ubrousky 1x
Kancelářské papíry 1bal.
foto do portfolia – jen nové děti (libovolná velikost, bude lepeno na stránku A4)
PODEPSANÉ:
Hrníček (nejlépe plastový)
Ručník s poutkem