logo
Základní škola a Mateřská škola Ořechov
Základní škola a Mateřská škola Ořechov

Měsíční plány

ČERVEN

Vitrína v parku – MŠ + ZŠ 1. 6.
Den dětí v MŠ 1.6.
Schůzka metodiků prevence ( ŠMP ) v Brně 1.6.
Třídní výlet – 9.B Praha 1.6.
Plavání 2. ročníky – ČTVRTEK 8:45 – 10:15 2.6.
Sportovní den “Odznak všestrannosti” – 1. stupeň: vedoucí Z. Mar 3.6.
Celodopolední výlet do Radostic, odchod v 7,30 hod. (Myšky) 3.6.
Škola v přírodě – Velké Losiny ( 5. ročník ) 6.-10.6.
Sportovní den “Odznak všestrannosti” – 2. stupeň: vedoucí Z. Mar 7.6.
Preventivní program OSPOD p. Mrňová – “Trestná činnost mladistvých” (8.A, 8.B) 7.6.
* 8.A – 2. vyučovací hodinu, 8.B – 3. vyučovací hodinu
Plavání 3. ročníky – ÚTERÝ 8:45 – 10:15 7.6.
Celodopolední vycházka – Statek (Kočičky) 8.6.
Zápis pro cizince 8.6.
Kroužky Rajhrad – poslední výuka v tomto šk. roce 8.6.
Rodilí mluvčí 8.-9.6.
Pasování na čtenáře v 16:00 (1.A, 1.B) 9.6.
Třídní výlet – 6.B, 6.C Moravský Krumlov 10.6.
ZOO Brno ( výběr žáků z 5.B, 6.B, 6.C – odměna za Zlatý list ) 13.6.
Informativní schůzka pro ZZ budoucích prvňáčků v 15:00 13.6.
Pasování na prvňáčky v 15:30 (Ovečky, Myšky) 13.6.
Pasování na prvňáčky v 17:00 (přípravná třída) 13.6.
Třídní výlet – 7.A Praha 14.6.
Informativní schůzka pro ZZ dětí budoucích přípravných tříd v 15:00 14.6.
Program ve třídě 4.B – Podané ruce ( 2.-4.vyučovací hodina ) 14.6.
Plavání 2. ročníky – ÚTERÝ 8:45 – 10:15 14.6.
Třídní výlet – přípravná třída, 3.A, 3.B 15.6
Třídní výlet – 9.A Kino Ivančice 15.6.
Celodopolední vycházka k Myslivně (Myšky) 15.6.
Třídní výlet – 1.A, 1.B 16.6.
Táborák ke Dni otců u Štikovce v Tikovicích, v 16,30 hod. (Kočičky) 16.6.
Třídní výlet – 4.A, 4.B 17.6.
Třídní výlet – 9.A Praha 17.6.
Národní finále “ZLATÝ LIST” – RS LITES Český Ráj 20.-25.6.
Třídní výlet – 6.A 20.-22.6.
Plavání 3. ročníky – ÚTERÝ 8:45 – 10:15 21.6.
Celodopolední vycházka k biotopu (Ovečky) 21.6.
Třídní výlet – 5.A, 5.B 22.6.
Třídní výlet – 7.A Brněnská přehrada + hrad Veveří 22.6.
Třídní výlet – 7.B Laser game Brno, Brněnská přehrada – parník 22.6.
Třídní výlet – 9.A Moravský Krumlov 22.6.
Třídní výlet – 9.B Picknik day, planetárium – Kraví hora 22.6.
Divadlo v MŠ – Indiánská pohádka, v 9,30 hod. 22.6.
Opékání – rozloučení s rodiči “Restaurace U rybníčka” (Myšky) 22.6.
Třídní výlet – 7.B Macocha 23.6.
Třídní výlet – 9.B Moravský Krumlov 23.6.
Celodopolední vycházka k Bobravě (Kočičky) 23.6.
Přednáška o AIDS pro žáky 9. ročníku ( 9.A v 9:00, 9.B v 11:00 ) 24.6.
Třídní výlet – 5.B a Sunsport 24.5.
Třídní výlet – 6.B, 6.C Permonium 24.6.
Třídní výlet – 8.A, 8.B 24.6.
Třídní výlet – 9.B Outdoorový resort Březová 28.6.
Slavnostní oběd 9. ročníku se starostou obce 29.6.
Slavnostní ukončení školního roku 2021/2022 30.6.
Plánované akce:
* provoz MŠ o prázdninách do 17.7.2022