logo
Základní škola a Mateřská škola Ořechov
Základní škola a Mateřská škola Ořechov

Meziškolní hry 2018

V pátek 6.4.2018 proběhly v Brně na ZŠ Laštůvka 24. Meziškolní hry pořádané agenturou Čiba Sport Athletic. Tradiční soutěž pro pozvané školy se sportovním zaměřením prověřila výkonnost žáků ve sportovním víceboji sestávajícím se ze šplhu na tyči, gymnastické sestavy, vybíjené a basketbalu. V gymnastice a šplhu každou školu reprezentovali  dva hoši a dvě dívky z 2., 3.- 4. a 5.- 6. ročníků, ve vybíjené dvě smíšená družstva v kategoriích 3.-4. a 5.-6. tříd a v basketbalu smíšené družstvo složené z hráčů z 5.-6. tříd. Hodnotil se součet pořadí v každé disciplíně a kategorii, přičemž vítězem se stala škola s nejnižším součtem umístění.

První místo před ZŠ Laštůvkova, Brno, ZŠ Horníkova, Brno a ZŠ Pavlovská, Brno obhájila ZŠ Ořechov ve složení: Zuzana Hřebačková, Julie Ryšavá, Vojtěch Telecký, Adéla Pařilová, Matěj Hrazdira, Jakub Doubek, Kateřina Holzová, Jan Panáč, Jan Březina, Sabina Trenzová, Barbora Otavová, Amálie Adamusová, Vítězslav Skála, Natálie Pařilová, Alena Škondrová, Lucie Procházková, Dominik Stejskal, Jan Dudík, Anna Hřebačková, Lucie Lukáčová, Jana Horáková, Pavel Horník, Viktor Sobotka, Tomáš Kouba, Tomáš Rohovský, Michaela Sedláková a Nikol Sedláková.

                                                                                                                                                                                                                             PhDr. Vojtěch Sojka