Mimořádné opatření COVID-19

ZŠ a MŠ Ořechov informuje …

Učivo pro žáky od 13. 3. do 20. 3. 2020
Vážení rodiče,
domácí úkoly pro žáky 1. stupně (1. – 5. ročník) budou vyvěšeny na webových stránkách školy pod jednotlivými třídami.
Pro žáky 2. stupně (6. – 9. ročník) budou domácí úkoly zadávány prostřednictvím Edookitu. Přístupová hesla pro rodiče a žáky zašleme 11. 3. 2020 do Vašich e-mailů.
Splnění zadaných úkolů je závazné. V případě dotazů kontaktujte e-mailem vyučující daného předmětu.
Pokud Vaše dítě zanechalo učebnice ve škole, je možno si je vyzvednout denně od 7.00 do 12.00 hod.

Odhlašování obědů
Po dobu mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví o uzavření škol budou žákům automaticky odhlašovány obědy.

Informace k žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy najdete zde.

Provoz mateřské školy ZŮSTÁVÁ prozatím ZAJIŠTĚN.

Mimořádné opatření vydané MINISTERSTVEM ZDRAVOTNICTVÍ ČR ohledně uzavření základních, středních a vysokých škol od 11. 3. 2020 najdete zde.