Teodor Stařinský (1. B)
Florbalový turnaj minipřípravky.
(Oficiálně minipřípravka nemá florbalovou ligu, ale kluby se mezi sebou dohodly, že i je nechají okusit kouzlo turnajů, a tak jim připravili neoficiální ligu. Na jejím závěru všichni dostali stejné medaile, protože se statistika výsledků nevede. Takže všichni vyhráli první místa 🙂

Mia Alexandra Kalinič (2. A)
Cena poroty v oblastním kole recitační přehlídky (dětská scéna) – 1. kategorie (12. 3. 2024, Tišnov)

Sarah Míková (2. A)
DIPLOM a pohár za 1. místo Velké ceny Hradce Králové 45. ročníku závodu v krasobruslení.
DIPLOM a pohár za 2. místo v kategorii – nováčci starší dívky XXV. ročníku Orlovské piruety.

Ema Šustíková (5. B)
Softbal; 2. místo v kraji

Tomáš Janhuber (5. B)
Závodní střelba; 1. místo

Klára Hrbáčková (5. B)
Moderní gymnastika; 3. místo České republiky

Adam Hrdlička (6. A)
Judo SKKP Brno – 1. místo Líšeňský pohár (10. 2. 2024)

Anna Kudličková (6. A)
Jízda na koních – JK DiANNA Sobotovice; 5. místo (3. 3. 2024, Šamorín, Slovensko); 3. místo (objahoba; 2. 7. 2023, Mistrovství JMO, Brno); 4. místo (23. 7. 2023, Martinice, MČR děti – družstva)

Sofie Kuzmová (6. A)
ZUŠ – klavír, dramatický kroužek; Bruslení tým Bublinky – 4. místo únor 2024 Kdaňsk

Miroslav Macíček (6. A)
Včelařský kroužek – 9. místo na Zlaté včele v Mikulovicích u Znojma (29. 4. 2023)

Adam Paták (6. A)
Ping-pong Silůvky – 2. místo (leden 2024, Ivančice)

Lukáš Zoufalý (6. A)
Basketbal Tygři Brno – 1. místo (leden 2024, Brno)

Denis Trenz (6. C)
Fotbal: Tatran Bohunice, krajský přebor, ml. žáci – 1. místo STAREZ Cup (2024, Brno)

Samuel Lankaš, William Němec, Vojtěch Remuta (7. A)
Fotbal Ořechov – 1. místo okres Brno-venkov (2022)

Karolína Melánia Rauko  (7. A)
Softball SK Sever Brno – zisk zlaté medaile v turnaji EMRYT v divizi Future, Itálie. Celkem se jubilejního 10. ročníku tohoto turnaje zúčastnilo 13 týmů z 8 zemí.

Vanesa Polcarová (8. B)
Parkur na koních. 1. místo Jihomoravská jezdecká liga, 2. místo Oblastní mistrovství Jihomoravského kraje, 2. místo Jumping show Olomouc, 1. místo závody rakouský Ebreichsdorf

Julie Hrazdírová (8. C)
Tanec – HIP HOP STREET (skupina X-SIDE DANERS); 2.  místo na mistrovství ČR

Michaela Janderková (8. C)
Volejbal – starší žákyně; dostala se do výběru za Brno a nyní i za celou ČR

Nina Šebková (8. C)
Házená – jihomoravská liga starších žákyní; Švédský turnaj; Prague Handball cup – evropský turnaj

Natálie Čermáková (8. C)
Tenisová škola Tilia, Brno; 2x 2. místo v kategorii junior

Adam Veleba (9. B)
Ke svému koníčku se dostal přes rodiče, kteří ho přihlásili do ZUŠ. Jako jeho první nástroj byla zobcová flétna, na kterou hrál tři roky. Poté hrál další tři roky na baskřídlovku. Nyní hraje již třetím rokem na tubu. Účinkuje v ochotnickém divadle Ořechov a žákovském kvintetu a orchestru při ZUŠ Ořechov. Jeho největším úspěchem je získání 1. ceny v krajském kole soutěže ve hře na tubu. V hudebním vzdělání by velice rád pokračoval na konzervatoři.