logo
Základní škola a Mateřská škola Ořechov
Základní škola a Mateřská škola Ořechov

Obědy žáků ZŠ při distanční výuce automaticky odhlášeny

Všem žákům stravujícím se ve školní jídelně jsou obědy po dobu distanční výuky automaticky odhlášeny.

Pokud budou mít žáci zájem se stravovat, tak se musí ke stravování přihlásit a oběd si budou odebírat do přineseného jídlonosiče.
Oběd je zapotřebí nahlásit vždy týden dopředu nejpozději do středy 14 hod.  (příklad: Pokud budete chtít mít obědy na týden 16. – 20. 11., musíte si je nahlásit nejpozději do středy 11. 11.).

Přihlašování obědů je možné online přes stravovací systém, nebo zasláním SMS na telefonní číslo 603 453 505 . SMS zpráva bude v následujícím tvaru: příjmení a jméno žáka, třída, PO číslo oběda, ÚT číslo oběda, ST číslo oběda, ČT číslo oběda, PÁ číslo oběda.

Každé ráno je nutné přinést jídlonosič do 8:00 hod. Jídlonosič bude označený jménem a příjmením žáka a třídou. Jídlonosič zanechávejte na parapetu u výdejního okénka školní jídelny. Výdejní okénko se nachází pod spojovacím mostem mezi budovou školy a budovou školní jídelny.

OBĚDY SE VYDÁVAJÍ V DOBĚ OD 11:45 DO 12:45 HOD.