logo
Základní škola a Mateřská škola Ořechov
Základní škola a Mateřská škola Ořechov

Sběr papíru

SBĚR PAPÍRU PŘESUNUT NA PARKOVIŠTĚ ZA BUDOVU ŠD.

V letošním školním roce 2019/2020 se sběr papíru uskuteční v těchto termínech:
13.11.
11.12.
8.1.
12.2.
11.3.
8.4.
13.5.
3.6.

 

Průběh sběru jednotlivců

1. II.B Ferdus Vojtěch 643
2. VIII.B Smejkal Adam 536
3. VI.A Reichenauer Jan 480
4. III.A Kafrda Jáchym 475
5. I.B Pařil Adam 474,2
6. III.B Hrbek Tomáš 470
7. VIII.B Kafrda Jan 445
8. IV.B Staníková Libuše 397
9. II.A Párová Anežka 306
10. III.A Lankaš Samuel 305
11. IV.B Kozel Adam 300
12. V.A Buchníček Martin 289
13. IX.B Pavlíková Lenka 283
14. II.A Schoř Tomáš 262
15. V.B Schoř Šimon 262
16. II.B Kubištová Veronika 245
17. VI.B Holzová Kateřina 234
18. VIII.A Varechová Alžběta 214
19. IV.B Březina Tomáš 210
20. V.A Soukalová Lea 208
21. VI.B Březina Jan 205
22. III.B Duchoňová Sára 202
23. VI.A Kouba Ondřej 198
24. IV.B Harašta Samuel 179
25. VI.A Doubek Jakub 150
26. IX.B Doubková Zuzana 150
27. VII.B Teplý Jan 147,3
28. VI.B Suchánek Filip 120
29. VI.A Kročil Matěj 119
30. IV.A Čermáková Natálie 118
31. II.A Samková Terezie 117
32. IV.A Hanzlíček Dominik 117
33. VII.B Fialová Claudie 115
34. III.B Novotná Klára 105
35. IV.B Trenz Filip 95
36. V.A Zahradníčková Tereza 93,2
37. III.B Peška Jan 90
38. III.B Pešková Markéta 90
39. VIII.A Hudáková Andrea 87,5
40. IV.B Kafrda Vojtěch 81
41. II.A Pfeffer Filip 80
42. III.A Remuta Vojtěch 80
43. III.B Reseková Ema 74
44. VII.B Praxová Alena 72
45. III.B Janková Kristýna 70
46. III.B Janková Tereza 70
47. IV.B Kašparovský Kryštof 69
48. I.B Holemý Šimon 65
49. I.B Páralová Anna 60
50. I.B Páralová Hana 60

 

Průběh sběru podle tříd

celkem průměr na žáka
1. III.B 1217 55
2. IV.B 1477 53
3. III.A 1015 48
4. VI.A 971 41
5. VIII.B 981 39
6. II.B 922 38
7. I.B 758 35
8. II.A 845 34
9. V.A 683 26
10. VI.B 635 25
11. IX.B 433 17
12. VII.B 334 13
13. VIII.A 327 13
14. V.B 316 11
15. IV.A 291 10
16. VII.A 150 6
17. I.A 73 4
18. IX.A 10 1