Školní družina I. pololetí 2019/2020

5. oddělení  734 227 539 – M. Ryšavá

6. oddělení 733 539 122 – S. Pištěková

(pevná – 547 225 121)

Emailové kontakty (pro dotazy, ne pro omlouvání žáků):

Eva Konečná druzina@zsorechov.cz
Ilona Beránková berankova@zsorechov.cz
Milena Hromková hromkova@zsorechov.cz
Lucie  Dobrovodská dobrovodska@zsorechv.cz
Michaela Ryšavá rysava@zsorechov.cz
Soňa Pištěková

Fotogalerie - více

Svačiny pro školní družinu

Změna jídelníčku vyhrazena dle možnosti zásobování.

Pokrmy připravované v provozovně školního stravování obsahují alergeny – seznam alergenů zde.

Informace o alergenech přítomných v daném pokrmu poskytne hlavní kuchařka na tel. čísle 603 453 505.

Svačiny v základní škole nejsou státem dotované – 11,- Kč je na potraviny a 4,- Kč na provozní náklady a mzdy.

Činnost školní družiny

Hlavní náplní činnosti školní družiny je pracovní a estetická výchova. Svoji obratnost si děti mohou vyzkoušet ve školní tělocvičně. Pamatujeme i na pobyt na čerstvém vzduchu. V létě nás baví míčové hry a prolézačky na hřišti. Zimní sporty zkoušíme na stráních stadionu. V případě špatného počasí sledujeme pohádky a dětské filmy. Učivo si děti mohou opakovat lákavou formou při hře na počítačích a se svolením rodičů si zde mohou psát i domácí úkoly.
Zaměření všech činností ve školní družině je voleno tak, aby co nejvíce přihlíželo momentálnímu rozpoložení dětí a ke stupni únavy z vyučování. Děti mají možnost spolurozhodovat o tom, čím se budou zabývat. Samozřejmě se řídíme ročním plánem, máme připraveny různé činnosti.
ŠD je v provozu denně od 6:00 do 7:35 a odpolední od 11:35 do 17:00 hod. O délce pobytu a stejně tak o počtu navštěvovaných dnů v týdnu rozhodují rodiče sami. Chod ŠD zajišťuje šest vychovatelek.

Eva Konečná (ved. vychovatelka), Milena Hromková, Lucie Dobrovodská, Michaela Ryšavá, Ilona Beránková a Soňa Pištěková.

Platby za školní družinu se budou vybírat nejdříve od 23. 9. 2019.

Provoz odpolední školní družiny bude od 3. 9. 2019, ranní družiny od 4. 9. 2019.
Navštěvovat ŠD mohou pouze děti, které odevzdají zápisní lístek.

Úhradu lze provést (po obdržení variabilního symbolu)

• osobně v kanceláři hospodářky školy v 1. patře
  • bankovním převodem na účet 3059673/0300

Výsledky dotazníku pro zákonné zástupce žáků navštěvujících školní družinu – zde