logo
Základní škola a Mateřská škola Ořechov
Základní škola a Mateřská škola Ořechov

UZAVŘENÍ ŠKOLY – INFORMACE

Vážení rodiče,

zasíláme Vám informace k organizaci výuky od 14.10.2020 do 1.11.2020.
Na základě rozhodnutí vlády ČR bude Základní škola Ořechov od středy 14.10.2020 do neděle 1.11.2020 uzavřena.
26.10.2020 a 27.10.2020 jsou vyhlášeny dle MŠMT jako volné dny. Následuje státní svátek 28.10.2020 a poté dva dny řádných podzimních prázdnin 29.10. a 30.10.2020.

Informace ze školní jídelny:
Všem žákům stravujícím se ve školní jídelně budou obědy automaticky odhlášeny. Pokud budou mít žáci zájem se i v tomto období stravovat, tak se musí ke stravování přihlásit a oběd si budou odebírat do přineseného jídlonosiče.
Přihlašování obědů na tento týden je možné pouze zasláním SMS na telefonní číslo 603 453 505 do 7:00 ráno. SMS zpráva bude v následujícím tvaru: příjmení a jméno žáka, třída, PO číslo oběda, ÚT číslo oběda, ST číslo oběda, ČT číslo oběda, PÁ číslo oběda.
Přihlašování obědů na příští týden je možné již ode dneška online přes stravovací systém.
Každé ráno je nutné přinést jídlonosič do 8:00 hod. Jídlonosič bude označený jménem a příjmením žáka a třídou. Jídlonosič zanechávejte na parapetu u výdejního okénka školní jídelny. Výdejní okénko se nachází pod spojovacím mostem mezi budovou školy a budovou školní jídelny.
OBĚDY SE VYDÁVAJÍ V DOBĚ OD 11:45 DO 12:45 HOD.

Škola v tomto období přechází na distanční výuku.
Pokyny k distanční výuce na 1. stupni obdržíte od třídních učitelů během středy. Pokyny k distanční výuce na 2. stupni jste již obdrželi minulý týden.
V letošním školním roce je již distanční výuka zahrnována do klasifikace stejnou vahou jako výuka prezenční. Učivo pro distanční výuku bude zadáváno průběžně do Edookitu. Je tedy nutné ze strany žáků sledovat Edookit denně.
Část hodin bude vedena i online formou, kde účast všech je povinná. Pokud v danou hodinu nebudou žáci připojeni, musíte jejich absenci řádně omluvit.

Mgr. Ivana Šmídová
ředitelka školy