logo
Základní škola a Mateřská škola Ořechov
Základní škola a Mateřská škola Ořechov

Vánoční laťka Hády

Ve středu 21. prosince 2016 se v Brně uskutečnil 22. ročník jednoho z největších moravských závodů ve skoku vysokém – Vánoční laťky Hády. V soutěži, které se zúčastnilo i několik zástupců aktuální české špičky, měla poprvé zastoupení i naše škola.

V kategorii minižákyň (r. 2005 a mladší) byla reprezentována Terezou Myškovou. I když se jí nepodařilo zopakovat tréninkové výkony (150 cm by znamenalo o 5 cm zlepšený rekord závodu), zdolání laťky ve výšce 139 cm znamenalo v konkurenci 40 závodnic 2. místo a zakončení roku 2016 na stupních vítězů.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   PhDr. Vojtěch Sojka

trenér AŠP