Želešická růže 2016

V pátek 30. září se na polních cestách za želešickým kostelem uskutečnil 23. ročník Želešické růže, který je zároveň okresním finále v přespolním běhu. Po roční přestávce se závodu zúčastnili i reprezentanti naší školy, kteří patřili už tradičně mezi nejlepší.

V soutěži jednotlivců doběhl v kategorii nejmladších žáků, v konkurenci 65 závodníků, na 2. místě Lukáš Pikula a další 4 závodníci v ostatních kategoriích se probojovali mezi 8 nejlepších.

V soutěži družstev na 3. místě skončilo družstvo nejmladších žáků v sestavě Lukáš Pikula, Tomáš Prudík, Adam Smejkal a Tomáš Kouba. Vítězem okresního finále se stal tým nejmladších žákyň v sestavě: Monika Pikulová, Markéta Poledňová, Anna Hřebačková a Nela Dlouhá.

Naši školu dále výborně reprezentovali: Anna Schnirchová, Natálie Pfefferová, Tereza Myšková, Šárka Škondrová, Aleš Schnirch, Tomáš Smejkal, Lukáš Holz a Martin Duda.

Výběr z výsledků

jednotlivci

Nejmladší žákyně (800m) Nejmladší žáci (1000m)
7. Monika Pikulová 2. Lukáš Pikula