Okrskové kolo ve vybíjené Ořechov 2018

V úterý 10. dubna proběhlo na naší škole okrskové kolo ve vybíjené žáků čtvrtých a pátých tříd. V kategorii dívek soutěžila čtyři družstva – Moravany, Modřice, Střelice a Ořechov. Naše dívky vyhrály všechny zápasy a z prvního místa postoupily do okresního kola. Vítězné družstvo hrálo ve složení: Adéla Pařilová, Katka Holzová ,Bára Otavová, Lucka Procházková, Laura Pávišová, Bára Ruberová, Anežka Šmídová, Zuzka Pavlíková, Míša Kolblová, Lucka Záděrová, Claudie Fialová a kapitánka Alča Škondrová.

V otevřené bojovalo šest družstev- Bratčice, Modřice, Moravany, Prštice, Střelice a Ořechov. Po vítězství našich hochů ve skupině proběhlo dramatické finále se střelickými hráči a až v prodloužení zvítězili ořechovští hoši o jeden bod. Také oni postoupili do okresního kola. Hráli ve složení: Jakub Doubek, Matěj Hrazdíra, Dominik Weinstein, Marek Maňák, Jan Panáč, Matěj Šprync, Jirka Polák, Bronislav Simon, David Smotrila, Dominik Stejskal a Zbyněk Tomkovič.

Všem hráčkám i hráčům gratulujeme a přejeme úspěch v okresním kole.