Základní a mateřská škola Ořechov

Základní škola
Třídy ZŠ

 

Jméno Funkce Třída
Mgr. Ivana Šmídová ředitelka školy  
Mgr. Kateřina Nováková zástupce ředitelky školy pro II. stupeň  
Mgr. Helena Škondrová zástupce ředitelky školy pro I. stupeň a MŠ  
Mgr. Jana Adamusová výchovný poradce  
Mgr. Michaela Pelikánová metodik prevence  
Mgr. Pavlína Hrozná ICT koordinátorka  
Mgr. Marie Hrdličková koordinátorka ŠVP  
     
Bc. Kateřina Kandová  třídní učitelka Přípravná třída A
Mgr. Iva Vančová  třídní učitelka Přípravná třída B
Mgr. Jana Kroupová  třídní učitelka 1. A
Mgr. Petra Koubová  třídní učitelka 1. B
Mgr. Ivana Drábková  třídní učitelka 2. A
Mgr. Petra Zoubková  třídní učitelka 2. B
Ing. Luciana Vích  třídní učitelka 3. A
PaedDr. Jitka Švantnerová  třídní učitelka 3. B
Mgr. Markéta Tichá  třídní učitelka 4. A
Mgr. Jana Adamusová  třídní učitelka 4. B
Ivana Šmídová  třídní učitelka 5. A
PharmDr. Simona Floriánová  třídní učitelka 5. B
Bc. Martina Vlasáková  třídní učitelka 6. A
Mgr. Veronika Šmatláková  třídní učitelka 6. B
PhDr. Vojtěch Sojka  třídní učitel 6. C
Mgr. Monika Olivová  třídní učitelka 7. A
Mgr. Jana Pecenová  třídní učitelka 7. B
Mgr. Petr Janků  třídní učitel 8. A
Mgr. Kateřina Křístková  třídní učitelka 8. B
Mgr. Zdeňka Navrátilová  třídní učitelka 8. C
Bc. Hana Šimečková  třídní učitelka 9. A
Mgr. Michaela Pelikánová  třídní učitelka 9. B
     
Mgr. Hana Frišaufová učitelka  
Mgr. Marie Hrdličková učitelka  
Mgr. Zuzana Marková učitelka  
Mgr. Michaela Rudišová učitelka  
Mgr. Juraj Sasko učitel  
PaedDr. Hana Smejkalová učitelka  
PhDr. Jitka Šimková učitelka  
Mgr. Karolína Vaculíková učitelka  
     
Bc. Jana Mašová speciální pedagog  
     
Ilona Beránková AP  
Hana Červená AP  
Bc. Lucie Dobrovodská AP  
Svatava Haluzová AP  
Hana Havlínová AP  
Bc. Barbora Homolková AP  
Tereza Janků AP  
Lucie Paulíčková AP  
Jana Pražáková AP  
Michaela Ryšavá AP  
Renata Stříbrná, Dis. AP  
Kateřina Urbanová AP  
Zuzana Vorlová AP  
     
Eva Konečná vedoucí školní družiny  družina
Ilona Beránková vychovatelka  družina
Bc. Lucie Dobrovodská vychovatelka  družina
Bc. Barbora Homolková vychovatelka družina
Milena Hromková vychovatelka družina
Božena Kališová vychovatelka družina
Michaela Ryšavá vychovatelka družina

 

školní jídelna vedoucí školního stravování: Hana Krutišová
  kuchařky: Ivana Nováková
    Jana Geschvandtnerová
    Jiřina Kalvodová
    Miluše Polická
    Jana Varechová
  rozvoz obědů: Aleš Maršák

 

správní zaměstnanci školník: Rostislav Ondrášek
  uklízečky: Jarmila Čápová
    Zdena Holemá
    Veronika Kladivová
    Marie Švábenská
  účetní, ekonomka: Helena Freiová
  mzdová účetní: Lenka Ruberová

 

Tvorba webových stránek: Webklient