Základní a mateřská škola Ořechov

Základní škola
Třídy ZŠ

Promítání pro rodiče žáků 9.A – zájezd Anglie a školní výlet Praha

Dne 18.6.2015 v 16:00 se uskutečnilo promítání fotografií pro rodiče žáků 9.A. Akce se konala ve třídě a fotografie pouštěli na interaktivní tabuli Jakub Kölbl a Damián Adamus.

Kuba si připravil prezentaci fotografií ze zájezdu do Londýna, doprovázenou hudbou. Některé ze snímků vtipně komentoval a dověděli jsme se spoustu zajímavostí. Damián pak promítl fotky z jednodenního výletu do Prahy, jehož hlavním smyslem byla návštěva sídla poslanecké sněmovny, ale také výšlap na Pražský hrad, procházka po Karlově mostě a prohlídka Staroměstského a Václavského náměstí. Fotografie z návštěvy Prahy Damián opět pohotově komentoval, nezapomněl zmínit složení Parlamentu České republiky, ani významné momenty z historie naší země.

Během promítání byla možnost občerstvení, které nakonec využili jen žáci.

tř. uč. Soňa Kouřimská za 9.A

zprav-9-a